Biolustré Release Arındırıcı Şampuan

Bakım denince akla gelen ilk şey elbette saçlardır. Hem kadınlar hem de erkeklerde görünüşü en çok etkileyen saçlar, günlük yapılan işlemler sonucu en çok yıpranan şeydir. Saçları parlak bir görünüme kavuşturmak için pek çok bakım ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünler işe yaramış olsa bile yeniden işlem gören saçların eski haline dönmesinin önüne geçememektedir. Fakat kaliteli bir saç bakım şampuanı olan Biolustre Release ile saçların parlak kalmasını sağlayabilirsiniz. İçerisinde saça zararlı olan hiçbir madde bulunmayan Biolustre Release Şampuanı, çok işlem görmüş saçları parlak ve canlı bir görünüme kavuşturacaktır. Biolustré Release Arındırıcı Şampuan, saç diplerinde bulunan ölü derinin atılmasını sağlamaktadır. Ölü derinin atılması ile saç dipleri daha güçlü olacak ve saçın canlı görünmesini sağlayacaktır.

Biolustre Release Arındırıcı Şampuan kullanıldığı andan itibaren saçlarınızı hiç işlem görmemiş haline döndürecektir. Düşük ph değeri sayesinde saçlarınız zarar görmeden arınmış saçlara kavuşabilirsiniz. Biolustre Release Arındırıcı Şampuan, saçta kalmış olan jöle, köpük, yağlar ve saç şekillendiricilerin saç diplerinde kalan kalıntılarını temizlemektedir. Saçlarımız günlük hayatta yaptığımız pek çok işlemden kolayca etkilenebilmektedir. Bu etkileri yok edebilmenin en kısa yolu ise Biolustre Release Arındırıcı Şampuanı kullanmaktır. Böylece hem parlak bir saç görünümü elde edecek hem de saç diplerinin ferahlamasını sağlayabilirsiniz.


Arındırıcı şampuan kullanırken şu yöntemleri izleyebilirsiniz;

  • Önce saçınıza Biolustre Release Arındırıcı Şampuanı sürerek saç diplerine masaj yapınız.
  • Şampuanı sürdükten sonra saçınızda kalan şampuanı hiç kalmayacak şekilde durulayınız.
  • Saçlar hafif nemli kalacak şekilde bir havlu yardımıyla saçlarınızı kurutunuz.


Tüm bu işlemlerden sonra saçlarınız temizlenmiş olacaktır. Biolustre Release Arındırıcı Şampuan, kullandığınız andan itibaren gözle görülür bir etki yapacaktır. Bunun yanı sıra saçlarınızda oluşabilecek tüm hasarlara karşı koruyucu etki gösterecektir. Saç kırılması gibi sorun yaşayan kişiler için oldukça ideal olan bu şampuan nazikçe bakım sağlamaktadır. İçerisinde saçlara zarar veren Aldehit ve Formaldehit bulunmamaktadır. Bu maddeler saçları yıpratmakta ve saç diplerine zarar vermektedir.

Saçlarının elektriklenmesinden şikayet eden kişilerin bu sorununa Biolustré Release şampuan ile son veriyoruz. Bu şampuan saçlardaki elektriklenmeyi ortadan kaldırarak saçlara düz bir görünüm vermektedir. Tüm saç tiplerine uygun olan bu ürünü rahatça kullanabilirsiniz. Biolustré Release markası en iyi saç bakımı ödülünü almıştır. Kullanımı son derece kolay ve pratiktir.

Saçlarınız Hiç Bu Kadar Güçlü Olmamıştı!

Biolustre Release Arındırıcı Şampuanının etkilerini daha ilk kullanımda hissedebilirsiniz. Saç diplerini arındıran bu şampuan canlı saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu şampuan hiç işlem görmemiş saçlarda da kullanılabilmektedir. Saçlara doğal bir görünüm kazandırmak ve güçlü saç dipleri için bu arındırıcı şampuan sizin kurtarıcınız olacaktır. Bu şampuanın yapısında saçları onarmak için Lustreloc teknolojisi kullanılmaktadır. Böylece defalarca işlem görmüş saçlar yeniden eski haline kolayca dönebilmektedir.

Sağlık bakanlığı onaylı bu ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Biolustre Release marka ürünlerin moleküler seviyede saç onarıcı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Diğer marka saç arındırıcı şampuanlara kıyasla oldukça kaliteli bir ürün olan Biolustre Release, saçları hızlı bir şekilde onaran ilk ve tek şampuandır. Diğer şampuanların işlem görmüş saçlar üzerinde bir etkisi olmadığı gibi saç bakımında verimli sonuçlar da alınamamaktadır. Biolustre Release Arındırıcı Şampuan ise saçları güçlendiren, temizleyen ve işlem görmüş saçları eski haline anında döndüren bir yapıdadır. Ayrıca saçlarınıza yumuşaklık kazandıran bu şampuan ile sert saçlara veda edebilirsiniz.

Biolustre Release Arındırıcı Şampuanı her yaştan kadın ve erkekler kullanabilmektedir. Siz de katı ve parlak görünmeyen saçlara sahipseniz bu ürünü çok seveceksiniz. Daha ilk kullanımdan saçlarınıza göstereceği etkiye hayran kalacaksınız. Saçınız birçok işleme maruz kalmış olsa bile Biolustre Release Arındırıcı Şampuan ile bunun bir önemi kalmayacaktır. Kullanımı son derece güvenli olan bu şampuanı, saçınıza işlem uyguladıktan sonra bile kullanabilirsiniz. Biolustre Release şampuanlarını bir set olarak kullandığınızda daha fazla verim almanız mümkündür. Arındırıcı şampuanı uyguladıktan sonra anında onarıcı bakım şampuanı ile saçlarınızı onarabilirsiniz. Bunun yanı sıra onarım işlemlerinden geçen saçlarınıza bakım şampuanı sürebilir saçlarınıza gerektiği özeni gösterebilirsiniz. Son olarak da mühürleyici bakım kremi ile saçlarınızı nemlendirerek yumuşak bir hale getirebilirsiniz. Biolustre Release Arındırıcı Şampuan özellikle kimyasal işlem görmüş saçlarda ve hasar görmüş saç dipleriniz için %300 oranında etki sağlayacak saçlarınızı güçlendirecektir.