Biolustré Hakkında

Sizden İlham Aldık

Biolustre devrim niteliği taşıyan yepyeni bir saç onarıcı sistemdir. Birkaç kimyasal işlem görmüş saçların Biolustre bakımından sonra %300’e varan oranda güçlendiği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Bioustre Saç Bakım Serisi’nin 2. Adımı olan Biolustre Revive Instant Repair – Anında Onarıcı Saç Bakımı, Lustreloc Teknolojisi adında patent aşamasında olan bir polimer kullanmaktadır.

Bu teknoloji, ürünün saçın katmanlarına işleyerek ayrılan kısımlarını birleştirmeye ve saçın güçlenmesine yardımcı olur.

Yandaki resimde görülen saç teli örnekleri orijinal resimlerdir ve öncesi yıpranmış saç telini göstermektedir. Kimyasal bir işlem sonucunda saçın dış katmanları yanmış ve yıpranmıştır. Sağdaki resim ise, aynı saç telinin Biolustre bakımından sonra geri kazandığı sağlığı yansıtmaktadır.

Biolustre’ın saçları onarma başarısı bağımsız klinik çalışmalarca kanıtlanmıştır. Dallas – Biolustre’ın özel olarak geliştirdiği patent aşamasındaki çapraz-bağlantılı polimer ile gerçekleştirdiği mühürleme işlemi, sentetik karboksil grupları kullanarak zarar görmüş saç foliküllerini doldurup onarmaya yardımcı olmaktadır.. Dünyanın en büyük şampuan firmalarından birinin yaptığı bağımsız araştırmalar ile, Biolustre’ın iddia ettiği tüm etkilerin doğruluğu kanıtlanmıştır.

Labaratuvar sonuçlaru şu şekildedir: Sonuçlar gösteriyor ki, yıpranmış, boyanmış, işlem görmüş saçların Biolustre bakımından genel durumunda büyük bir gelişme vardır. Bakım uygulanmış saçlar çok daha yumuşak, güçlü ve daha parlak hale gelmiştir. Bir başka araştırma sonucunda da, Biolustre bakımından sonra yıpranmış saçların %200-%300 oranında güçlendiği görülmüştür. Ayrıca saçın elastikiyetini de arttırarak, saçın kırılmasını önlediği kanıtlanmıştır.

Biolustré şampuan hakkında
kullanıcılar ne diyor

"İNGİLTERE'NİN EN İYİ SAÇ ONARIM ŞAMPUANI"
"KAZANAN, EN İYİ SAÇ BAKIMI"
"BIOLUSTRE SAÇLARI O KADAR DAYANIKLI BIRAKIR, HASAR VERMEDEN BİR GÜNDE 6 KEZ RENKLENDİREBİLİRSİNİZ"

1. YIKAMA
Saçı BIOLUSTRÉ Release Cleansing Shampoo ile yıkayınız.
2. KURULAMA
Yıkanmış saçı havluyla nazikçe kurulayın ve hafif nemli bırakın.
3. UYGULAMA
BIOLUSTRÉ Revive™ Instantly Repair Treatment’ı bütün saça eşit miktarda sürün ve tüm saça eşit miktarda masaj yaparak uygulayınız.
4. KURUTMA
Orta veya yüksek ısıda tüm saçı kurutunuz.
NOT: saçın kururken sertleşmesi normal bir tepkidir. Bu durumdayken saçı taramayın veya fırçalamayın, kırılmalara sebep olabilirsiniz.
5. DURULAMA
Ilık su ile nazik hareketlerle saçı tamamen yumuşayana kadar durulayınız.
6. YIKAMA
BIOLUSTRÉ Restore™ Daily Maintenance Treatment Shampoo ile saçları 2 kez yıkayıp, iyice durulayınız.
7. PARLATMA
Artık sağlığını kazanan saça BIOLUSTRÉ Renew™ Daily Conditioning Sealant’ı sürün, saç diplerine ve saç uçlarına iyice yedirip 2 dakika bekletin ve durulayın.