SIKÇA SORULAN SORULAR

S: Biolustre bir şampuan mıdır, bakım mıdır yoksa bir bakım kremi midir?

Biolustre; boya, röfle, perma veya düzleştirme gibi saçlara yapılan herhangi bir kimyasal işlemden önce ve sonra kullanılan, anında saçı onarıcı bir bakımdır. Yıkanınca kaybolan bir kozmetik ürün değildir. Eşi benzeri olmayan, saçları gerçekten onaran çapraz-bağlantılı bir polimerdir.

S: Ne zaman uygulanır?

Biolustre Anında Onarıcı Saç Bakımı, eğer saç yıpranmışsa ve hasar görmüşse kullanılabilir. Birçok kuaför, fön çekme gibi saçlara yapılacak yoğun işlemlerden önce, işlem sırasında saçları yumuşak olmasını sağlamak için de Biolustre kullanmaktadır. Saçın katmanlarını mühürlediği için, parlaklığı, yumuşaklığı ve kolayca şekle girebilmesi yıkamayla geçmeyecektir. Ayrıca her türlü kimyasal işlemden önce veya sonra uygulanabilir.

S: Nasıl işe yarar?

Patent aşamasındaki, ısı ile birlikte aktive olan ve saç ile birleşen (sadece dışarıdan kaplamayan) Çapraz-Bağlantılı Polimerler sayesinde, saçın moleküler yapısını değiştirir. Saçı hiç işlem görmemiş haline geri kavuşturur ve ETKİSİ YIKAMA İLE GEÇMEZ. Saçları temizledikten ve kuruttuktan sonra, Biolustre saçın iç katmanlarına işler ve saçın yapısına en yakın olan sentetik polimerleri saçlar ile birleştirir. Sonuç; hiç işlem görmemiş gibi sağlıklı ve mükemmel saçlar.

S: Saçların uzamasına yardımcı olur mu?

Böyle bir iddiada bulunamayiz, fakat saçların kırılmasını engelleyeceği için saçın uzunluğunun korunmasina yardimci olacaktir.

S: X marka ürünle aynı işi mi yapıyor?

Piyasada Biolustre’ın saçlarda yarattığı etkiyi yaratan başka bir ürün yoktur. Diğer ürünler magnezyum ve protein kullanarak saçları güçlendirdiklerini ifade ederler. Ancak Biolustre, dünya’nın bilimsel olarak saçı anında onardığı kanıtlanan ilk üründür. Saç endüstrisinde olan herkes bilir ki, saçı hiç işlem görmemiş haline geri kavuşturmayı sağlayacak bir ürün bugüne kadar olmamıştır. Biolustre ürünleri ise, hiçbir zarar vermeden saçınıza bir günde 6 kimyasal işlem yapma olanağı sağlar ve yıkanınca kaybolmayan bir parlaklık ve yumuşaklık katar.

S: Saçlarını boyayan kişilere Biolustre faydalı olur mu?

Biolustre Anında Onarıcı Bakım’ı kullanıldığı takdirde, gün içerisinde eğer isterseniz 6 kez’e varan sayıda saçlarınızı herhangi bir zarara uğratmadan boyayabilirsiniz. Hatta, birkaç işlemden sonra bile saçlarınız eskiden olduğundan çok daha yumuşak, parlak ve kontrol altına alınması kolay hale gelecektir. Klinik çalışmalar, saç renginin de 6 kat daha fazla kalıcı olduğunu kanıtlamıştır.

S: Saçlarına perma yaptıran kişilere Biolustre faydalı olur mu?

Perma işlemi öncesinde ve sonrasında Biolustre Anında Onarıcı Bakım’ı kullanıldığı takdirde, saçlara zarar vermemiş olursunuz. Hatta, birkaç işlemden sonra bile saçlarınız eskiden olduğundan çok daha yumuşak, parlak ve kontrol altına alınması kolay hale gelecektir.

S: Saçlarına fön çektiren kişilere Biolustre faydalı olur mu?

Düzleştirme işlemi öncesinde ve sonrasında Biolustre Anında Onarıcı Bakım’ı kullanıldığı takdirde, saçlara zarar vermemiş olursunuz. Hatta, birkaç işlemden sonra bile saçlarınız eskiden olduğundan çok daha yumuşak, parlak ve kontrol altına alınması kolay hale gelecektir.

S: Biolustre’ı gençler de kullanabilir mi?
Biolustre ürünleri her yaştan kadın ve erkeğin kullanımına uygundur.

SIKÇA SORULAN SORULAR